Sakarya Sosyal Medya Yönetimi

Sakarya Sosyal Medya Yönetimi

sosyal medya hesaplarınızı en uygun fiyata profesyonelce yönetsin.

Geleneksel reklamlar yerine milyonlarca kişinin kullandığı sakarya sosyal medya yönetimi ile markanızın, şirketinizin potansiyel hedef kitleye nasıl ulaşacağını, hangi paylaşımların satışa dönüşebileceğini, hangi paylaşımların daha fazla etkileşim alacağına dair sosyal medya stratejileri ile firmanıza daha fazla müşteri ve marka bilinirliği sağlıyoruz. Serdivan sosya medya uzmanı olarak sizleri rakiplerinizden bir adım öne taşımayı garanti ediyoruz.

Sosyal Medya'da Görünür Olun!

Satın almaya hazır Potansiyel Müşterileriniz, ürün ve hizmetleriniz ile ilgili bir Google araması yaptıklarında rakiplerinizin üstünde görünün ve konum bazlı sponsorlu reklamlarla firmanızı tanıtma imkanı bulun.

Tüm sorularınız için uzmanımızla görüşün!

Serdivan sosyal medya yönetimi

Sponsorlu Reklamlar

Potansiyel müşteri kitlenizi konum bazlı veya anahtar kelimeler ile hedefler ve en uygun bütçe ile sosyal medyada görünür olmanızı sağlar.

sakarya sosyal medya uzmanı

Rakip Analizi

Firmanızın potansiyel rakiplerinden farklı olması için rakip analizler yapılır ve bir adım önde olmanız için sürekli geliştirir ve üretiriz.

adapazarı sosyal medya yönetimi

Konum Bazlı Reklam

Mağazanız, kurumunuzun hedef kitlesine uygun olarak yapılan konum bazlı reklamlarla çevrenizdeki müşterilere erişmeniz için çalışırız.