Sakarya E-Ticaret Sitesi Fiyatları

Sakarya E-Ticaret Sitesi Fiyatları

İşinizi şimdi e-ticaret’e taşıyın!

E-Ticaret sitesi piyasasında genel anlamda bir paket satışı mevcuttur. Ancak bizim tercihimiz ve yaklaşımımız her ürünün ve ürün grubunun kendine has sunumunun yapılması ve buna göre dizayn edilmesidir. Sakarya E-ticaret sitesi ile yeni tanışıyor olabilirsiniz. Ya da mevcut sitenizde yaşadığınız sorunlar da olabilir. Bunları en iyi şekilde dinliyor, anlıyor ve yeni çözümler üretiyoruz! Şablon veya hazır hiçbir tema kullanmıyor; serdivan e-ticaret ile Tasarımlarımız sizden alınan briefler doğrultusunda kurumunuzun ihtiyaçlarına göre firma karakterinizi en doğru şekilde yansıtan modern, kullanıcı dostu bir tasarım hazırlıyoruz.

Tüm İhtiyaçlarınızı biliyoruz

E-ticaret alanında 10 yılı aşkın tecrübemiz ile, size en iyi çözümleri sunuyoruz. Sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri sunmak ve hayata geçirmek bizim görevimiz.

Tüm sorularınız için uzmanımızla görüşün!

e-ticaret sitesi fiyatları

Yazılımlarımız

Yazılımlarımız tamamı open-source (Açık kaynak kodlu) olarak hayata geçirilmektedir. Tamamen .net c# alt yapısı ile üretilen e-ticaret paketlerimizin tamamı sınırsız olarak geliştirilebilmektedir.

özel tasarım e-ticaret sitesi

Özel Tasarım

Şablon veya hazır hiçbir tema kullanmıyoruz! Tasarımlarımız sizden alınan briefler doğrultusunda kurumunuzun ihtiyaçları belirlenerek firma karakterinizi yansıtan modern, kullanıcı dostu bir tasarım hazırlanır.

serdivan e-ticaret sitesi yapan firmalar

Yönetim Paneli

E-ticaret sitenize kolay ürün girişi yapabilmeniz, siparişlerinizi kolay takip edip gönderebilmeniz ve satışlarınızı detaylı raporlayabilmeniz için kullanıcı dostu kolay arayüzü ile kontrol tamamen sizin elinizde!